5/25/2010

The Pied Piper of Hützovina

Подивився запальне кіно про соліста групи Gogol Bordello, українського хлопця Євгена Гудзя. Ідея зняти документальний фільм народилася під час двогодинної авто-алко-подорожі Гудзя з друзями на якийсь фест з гітарою, піснями та плясками (все на перших кадрах фільму).


Останнім часом Гоголь Борделло стали популярним і в Україні (лиш після здобуття світової слави), у всіх на слуху їх музичні мотиви, які є скаженою сумішшю циганських, гуцульських, українських народних пісень, російського року і ще купи всього. Не дивлячися на популярність цього персонажу, досить мало чув про нього самого, і ті малі шматки біографії які мав в голові ніяк не пояснювали, як же він такий виник в нас в країні. Тож з'ясувавши, що про нього зняли документальне кіно "The Pied Piper of Hützovina" з подорожами до місць його молодості, виступами в народі та просто веселим виконанням пісень на вулицях міст, вирішив обов'язково подивитися.


Фільм знімала починаюча чеська режисерка, закохана в Гудзя, і це додає перчинку в сюжет (інтимні такі моменти приставання зняті на камеру). Переглянув на одному диханні, було цікаво і пізнавально побачити кінохроніку української реальності з точку зору іноземців. Власне це дуже освіжаюче -- сам починаєш задумуватися скільки ж прекрасного у нашому українському житті, не дивлячись на свою непрезентабельність, бідність, жахливість ітд-ітепе. Душевне кіно!

Сайт фільму із трейлером і ще купою непотребу.
Торрент
Дописати коментар